Названі місця, в яких найчастіше обкрадають туристів

Названі місця, де туристам варто міцніше триматися за сумки з цінними речами і не залишати свій багаж без нагляду.

Туристи часто стають жертвами злодіїв. Це можуть бути і звичайні кишенькові злодії, і домушники, і інші злодії. Вони користуються безтурботністю мандрівників у відпустці, тому завжди потрібно бути напоготові та максимально убезпечити себе у подорожі.

На перший погляд, аеропорт здається найбезпечнішим місцем, але це не так. По-перше, крадіжка в аеропорту може зіпсувати всю відпустку, оскільки людина відлетить у поїздку без цінних речей. А якщо крадіжка сталася дорогою додому, то без сувенірів та подарунків. В аеропорту на кожному кроці є відеокамери, але шахраї знають сліпі зони та вміють якісно ховатися від камер. Речі тут крадуть прямо з-під носа, тому не варто покладатися на камери та охорону.

Сейф у готелі

Шахраї часто крадуть із сейфів у готелі, тому варто шукати інші місця для зберігання своїх речей. Іноді вони повністю виносять сейф і роблять це так, що охорона готелів не помічає зловмисників. Тому зберігайте гроші в найнесподіваніших місцях, щоб злодії точно не змогли їх знайти.

На вулиці

Досить часто гроші крадуть на вулицях у туристичних місцях. Але йдеться не про кишенькові злодії, а про шахраїв. Іноді обманюють із номіналом валюти при здачі, іноді – при обміні. Тому важливо уважно стежити за готівкою при всіх фінансових операціях, особливо якщо ви робите покупки в туристичному місці. Там ймовірність зіткнутися з шахраями найвище.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі