Для туристів у Єгипті з’єднають Хургаду та Шарм-ель-Шейх поромом

Туристи попросили відновити судноплавну лінію між Хургадою та Шарм-Ель-Шейхом – таку заяву, згідно з єгипетськими ЗМІ, зробив ряд посадових осіб туристичних компаній на Червоному морі. «Є запити від туристів різних національностей у Хургаді, особливо українців та росіян, які бажають відвідати монастир Святої Катерини на Південному Синаї», – заявили вони.

Нагадаємо, що Хургада та Шарм-ель-Шейх знаходяться майже на одній паралелі, але на різних континентах: Хургада розташована на Африканському континенті, а Шарм-ель-Шейх – на півострові Сінай, який формально належить Азії. І саме на Синаї знаходяться багато християнських святинь – гора Мойсея і монастир Святої Катерини – один з найдавніших безперервно діючих християнських монастирів у світі. Тому дістатися з Хургади в Шарм-ель-Шейх по прямій можливо або на літаку, або на поромі Червоним морем, тоді як на автобусі доведеться робити дуже великий гак годин на 10.

Для туристів у Єгипті з'єднають Хургаду та Шарм-ель-Шейх поромом
Гора Мойсея у Єгипті

Ця морська лінія між Хургадою та Шарм-Ель-Шейхом існувала, але припинила роботу понад два роки тому. Як заявив Башар Абу Таліб, капітан Синдикату гідів Червоним морем, багато туристів різних національностей хотіли б прокотитися між Хургадою і Шарм-ель-Шейхом – тим більше, що морська поїздка займає менше півтори години.

«Ця лінія скоротить подорож до 90 хвилин замість 7 години дороги. Вона необхідна для заохочення туристичних програм та планів та диверсифікації туристичного продукту між Південним Синаєм, Червоним морем та Верхнім Єгиптом, а також для отримання вигоди від виконаної роботи з розвитку у морському порту Хургади, що коштує близько 600 мільйонів єгипетських фунтів, та бути мостом, що з’єднує туристичні зони у Шарм-ель-Шейху, Святій Катерині, Табі, Хургаді та Луксорі», – запевняють єгипетські експерти. За їхніми словами, туристи в Шарм-ель-Шейху із задоволенням відвідають Хургаду і навпаки, відпочиваючі в Хургаді не будуть відвідати Шарм-Ель-Шейх та Святу Катерину.

У Єгипті для туристів з'єднають Хургаду та Шарм-ель-Шейх

«Поїздки позитивно активізують туризм між туристичними містами та полегшать візит туристів із міста Шарм-ель-Шейх для відвідування археологічних пам’яток у Луксорі. На поромі можна скоротити відстань до півтори години, замість 6 годин сухопутною дорогою з Хургади через Суец в Шарм-Ель-Шейх. Відновлення судноплавної лінії також важливе для обслуговування туристичного сектора між двома великими туристичними містами, Хургадою та Шарм-ель-Шейхом», – заявив експерт з туризму Мохамед Ейд, директор з маркетингу однієї з великих туристичних груп. Він також заявив, що туристичні експерти готові звернутися до мінтрансу за допомогою у цій роботі.

Для тих, кому важливий здоровий спосіб життя, рекомендуємо прочитати: «Сон із домашніми тваринами: плюси та мінуси».

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі