У Туреччині обурилися захмарними цінами в аеропорту

Аеропорт Стамбула вирішив підзаробити на туристах, причому найбезсоромнішим чином. Так, що навіть у Туреччині обурилися захмарними цінами в цьому аеропорту для пасажирів. Турецькі туристичні ЗМІ зафіксували, що транзитний сервіс для туристів в аеропорту Стамбула став конкурувати із вартістю самих авіаквитків.

За поданою ними інформацією, тільки самі ціни на послуги VIP-залу, які пропонують пасажирам, стали порівнянними з вартістю авіаквитків. Вартість даної послуги на особу становить понад 325 доларів США.

Але це не межа – ціни на деякі комплексні тарифи на транзитні послуги стартують від 500 “баксів”. Послуга включає зустріч пасажирів, доступ до VIP-залу, супровід до виходу, швидкий паспортний контроль та отримання багажу при необхідності.

Нагадаємо, що і звичайним туристам, які прямують лише до Анталії, раніше рекомендували забути про слово «дешево» стосовно Туреччини, а також не купувати нічого в аеропорту. Ціни в повітряній гавані Анталії є позамежними — при цьому не тільки на їжу, що частково очікувано, а й на інші потреби.

«Перекус в аеропорту став золотим. Помите яблуко за 2 Euro, помитий банан – аналогічна ціна» – каже блогер. Пляшечка мінералки при цьому коштуватиме 4 євро, каву — 8, газування або апельсиновий сік — 6 євро. Також туристам не радять купувати «сімку з інтернетом» негайно після прибуття в аеропорт та й у дьюті-фрі ціни «кусаються».

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі