Люди виходять і падають: у Єгипті зафіксовано позамежні температури, туристів закликають ховатися у готелях

Спека, що накрила Єгипет, спричинила те, що Метеорологічне управління Єгипту випустило для туристів окреме попередження. “Люди виходять з автобуса і падають”, – прокоментували туристи ситуацію в Луксорі, де температура наближається до +45.

Незвичні жителі півночі не витримують контрасту між кондиціонованою прохолодою автобуса і неймовірною спекою на вулиці. Тож найближчими днями — а спека протримається кілька днів — туристів закликають ховатися від спеки та ймовірних курних бурь у готелях, і по можливості не робити далеких поїздок на екскурсії.

За визначенням метеорологів «дуже жарко» зараз не тільки на Південному Синаї та курортному узбережжі Червоного Моря. До цих регіонів потрапив і Каїр — там у п’ятницю «зашкалить» за +40, прогноз обіцяє +43. Тобто у Великих Пірамід туристів чекає пекло.

Ще гірша ситуація в Луксорі — там нижче +40 стовпчик термометра не опуститься весь тиждень, а здебільшого спека балансує у +43-44 градусів, які є всерйоз небезпечними для «неадаптованих» туристів. «Люди виходять з автобуса і падають (непритомніють від спеки). Нам доводиться заносити їх назад і надавати першу допомогу», – розповідає про ситуацію, що неодноразово повторювалася, один з місцевих гідів.

Що стосується курортів – там спека трохи поміркованіша – у Хургаді максимум, до якого підніметься термометр – +36, у Шарм-ель-Шейху – +37. Вночі, правда, охолонутися не вдасться — вночі також доходить до +30. Вода у морі – +26 градусів. Однак відпочиваючих закликають по можливості не виходити з готелів у найспекотніший годинник, особливо на пляж, під «екстремально активне» сонце.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі