Стало відомо, скільки грошей виділено на кожного українського туриста, що застряг у Єгипті і куди їх поселять

На проживання та харчування українських туристів у готелях Єгипту країна Пірамід виділятиме по $10 на день, але селити всіх туристів, що застрягли, за держрахунок будуть лише в готелях класу 3*. За проживання у готелях вищого класу туристам доведеться платити самостійно. Таку директиву озвучив Алаа Акель, голова керівного комітету Палати готельних підприємств Єгипетської федерації туристичних палат.

«Війна в Україні не дозволила туристам повернутися до їхніх країн, коли їхні туристичні програми в єгипетських готелях закінчилися. У 3-зіркових готелях продовжувати приймати гостей з триразовим харчуванням і легкими напоями в день. Фонд туризму Міністерства туризму та старожитностей несе частину вартості проживання та харчування в готелях у межах еквівалента $10 з особи на добу», – розповів він. При цьому з туриста додаткових грошей, за його словами, не стягуватимуть, фінансування здійснюватиметься за рахунок фонду.

Також читайте: Головна авіакомпанія Єгипту припинила літати до Росії

Чиновник також додав, що, згідно з відправленим циркуляром, який був розісланий у всі готелі у провінціях Південного Синаю та Червоного моря під грифом «Важливо та терміново», для туристів, які проживають у 4- та 5-зіркових готелях, є дві пропозиції. Або їм буде надано продовження проживання в готелі за пільговою ціною, вартість якої не перевищує договірної ціни в тому самому готелі при купівлі туру, або переїзд до безкоштовного тризіркового готелю. Останній експерт рекомендує добиватися через туроператора, а також офіс Міністерства туризму.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі