Морські круїзи рекомендовано повністю заборонити

Настійна рекомендація повністю заборонити морські круїзи від Федерального Міністерства закордонних справ Німеччини. Причиною жорсткого рішення стала напружена ситуація з коронавірусом навіть серед вакцинованих. Про це повідомили німецькі ЗМІ.

Незважаючи на те, що круїзним компаніям вдалося вивести більшу частину свого флоту в море, дотримуючись детальних протоколів гігієни або турів, в яких можуть брати участь тільки щеплені туристи, Міністерство закордонних справ Німеччини вирішило відпустку на круїзних судах ризикованою, навіть для пасажирів з антиковідними щепленнями.

Наприклад, серед німецьких туристів популярні трансатлантичні круїзи. Наприклад, круїз тривалістю 21 день із порту Гамбурга до порту Буенос-Айреса, або 11-денний круїз із Німеччини по Західній та Південній Європі – через Великобританію, Францію, Іспанію, Португалію та Італію.

Але у зв’язку з тим, що практично всі країни світу, як і раніше, страждають від пандемії Covid 19, подорожі та прикордонний рух можуть сприяти швидшому поширенню вірусу корони в Німеччині та появі нових осередків інфекції.

Відомство заявило, що у разі спалаху на кораблі влада іноземних країн може помістити судно до карантину, «тому морські круїзи не рекомендуються».

З іншого боку, попередження Німеччини про подорожі не поширюється на круїзи річками Європи та Шенгенської зони або круїзи, які відправляються з портів Німеччини і повертаються до Німеччини без зупинки в іншому порту.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі