Анталія стає російськомовним містом: 40% жителів курорту тепер емігранти з колишнього СРСР

За березень-квітень 2022 року кількість громадян Росії, які приїхали до Туреччини та Анталії зокрема, «не для туристичних цілей, а для розселення» серйозно зросла.

За даними турецьких ЗМІ, на даний момент вже 30-40% населення курорту – це російськомовні, що мігрували. До цього числа включені всі вихідці з республік колишнього СРСР, які переїхали до Анталії останнім часом.

Як прокоментував експерт з нерухомості, на сьогоднішній день в Анталії 30-40% постійного населення – це російськомовні люди, вихідці з республік колишнього СРСР. При цьому саме громадяни Росії очолили список іноземців, які купують на курорті житло та засновують бізнес. Тільки у квітні цього року вихідці з Росії заснували на курорті 136 компаній, у березні цей показник становив 64%.

«Багато громадян Росії раніше займалися бізнесом у Європі, тепер вони перейшли до Туреччини. Перша причина – у Туреччині їхній бізнес не перебуває під санкціями і вони можуть спокійно працювати», – додав Олег Кучеров.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі