Таїланд змінює візові правила для туристів

Середньостатистичний турист хоче залишатися в Таїланді місяць і навіть більше, приносячи за день перебування в країні близько 4-5 тисяч бат в економіку королівства. Так недвозначно тайські чиновники від туризму обґрунтували пропозицію змінити візові правила та надати туристам право отримувати візу після прибуття, яка дозволить їм залишатися в Таїланді до 45 днів. На даний момент туристам з деяких країн надаються 30-денні візові пільги після прибуття, а іншим видаються візи з максимальним терміном перебування взагалі на 15 днів.

Управління туризму Таїланду (TAT) запропонує цю ідею Центру управління ситуацією з Covid-19 (CCSA) на наступному засіданні, яке має відбутися 19 серпня. Якщо все буде благополучно узгоджено, то нова візова політика діятиме з дати затвердження до 31 грудня 2022 року, йдеться в повідомленні ТАТ. Тобто, поки це все ж таки буде експеримент.

Згідно з оцінками управління з туризму, міра очікується вигідною. Якщо середній турист залишиться на додаткові п’ять днів, то 4000 – 5000 бат, які турист витрачає щодня, принесуть щонайменше додаткових 20’000 бат в економіку Таїланду. Також експерти запевняють, що вивчили дані заявників на отримання візи в тайських посольствах по всьому світу і з’ясували, що більшість туристів хотіли б залишитися в Таїланді довше одного місяця. Ці дані можуть допомогти переконати CCSA змінити візові правила – заявили чиновники від туризму.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі