Німеччина виділяє 350 млн євро на розвиток водневої енергетики

Міністерство економіки та Міністерство науки ФРН опублікували Дорожню карту фінансування міжнародних проектів в галузі водневої енергетики.

«В цілому на період до кінця 2024 року на фінансування виділяється 350 млн євро. Для компаній, що беруть участь в економічному виробництві, фінансування у вигляді дотацій, які не потрібно повертати, складають до 15 млн євро на проект і на заявку», – йдеться в повідомленні.

На дослідний проект можна буде запросити до 5 млн євро. Також будуть фінансуватися проекти на стику науки і виробництва в області вироблення, зберігання та транспортування енергії, а також застосування водню в енергетиці в цілому.

«Опублікована Дорожня карта – це центральний елемент реалізації Національної водневої стратегії. Поряд з сильним національним ринком ми робимо ставку на зростання ринку водню і в світлі пілотних промислових проектів в країнах-партнерах», – сказав глава Мінекономіки ФРН Петер Альтмайер.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі