Часто літаючий турист розповів, чому він завжди сідає у літак першим

Пройти на борт літака серед перших може здатися не найкращим рішенням, оскільки це означає довге очікування, поки всі знайдуть свої місця і розмістять багаж: загалом зазвичай треба відстояти чергу з бажаючих увійти раніше. Проте рання посадка в літак заощаджує час у довгостроковій перспективі. Докладніше про це у соцмережах розповів турист, який часто користується послугами авіакомпаній.

За словами блогера, все залежить від того, куди ви кладете свою ручну поклажу і наскільки легко ви можете отримати доступ до неї. «Якщо ви летитьете економ-класом і добираєтеся до літака та терміналу автобусом і при цьому у вас є ручна поклажа, оцініть, наскільки багатолюдним буде рейс. Якщо ви очікуєте повне завантаження, постарайтеся сісти раніше – це підвищить ваші шанси отримати місце в салоні для багажу над призначеним місцем. Необхідність розміщувати ручну поклажу за сидінням або реєструвати її призводить до значної втрати часу», – поділився спостереженням мандрівник.

Отже, розташувавши свою сумку прямо над кріслом, можна швидко вийти з літака і в цьому випадку не доведеться чекати, поки інші пасажири розійдуться, перш ніж вийде дійти до потрібного відсіку і взяти свій багаж.

Втім, бути першим пасажиром на борту літака не завжди краще – як поділився експерт із подорожей, деякі люди платять за те, щоб сісти на літак останнім. Подробиці читайте у матеріалі «Стюардеса розповіла, чому деякі пасажири платять, щоби сісти на рейс останніми».

Для тих, кому важливий здоровий спосіб життя, рекомендуємо прочитати: «У популярному фрукті вчені знайшли речовину, що продовжує життя і пригнічує рак».

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі