У боротьбі з ковідом ресторан почав накривати клієнтів спеціальними ковпаками, виготовленими під старовинні люстри

Популярний японський ресторан при готелі вигадав, як в умовах пандемії та комплексу обмежень можна збирати великі компанії клієнтів без масок за одним столом. Оригінальний спосіб захисту своїх гостей від зараження ковідом – це спеціальний ковпак, виготовлений під старовинну люстру-абажур, повідомили ЗМІ Японії.

Пандемія коронавірусу, що змінила звички багатьох, спонукала керівництво готелю мислити нестандартно, щоб не втратити прибутки. Дизайнери Hoshinoya Tokyo Lantern Dinner придумали розмістити на спеціальному столі люстри, в якій можуть вільно поміститися голова і плечі клієнта.

Натхненні захисними перегородками, які вже стали стандартом у ресторанах Японії під час пандемії, організатори зрозуміли, що не перегородки, що не відштовхують, а люстри з домашнім теплим світлом зроблять атмосферу вечері більш комфортною та приємною.

У боротьбі з ковідом ресторан почав накривати клієнтів спеціальними ковпаками, виготовленими під старовинні люстри

Спеціально розроблені абажури не стискають руху гостей, але здатні запобігти передачі повітряно-крапельної інфекції. Як матеріал для люстр дизайнери використовували папір та прозорий пластик.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от HOSHINOYA|星のや (@hoshinoya.official)

У заяві ресторану, що надає послуги гостям готелю безкоштовно, говорилося, що обідній стіл, що знаходиться на площі 40 квадратних метрів, розрахований навіть для великої компанії. Проблем з вентиляцією немає – повітря надходить до кімнати 5-6 разів на годину, що приблизно в 11 разів більше, ніж у звичайних громадських місцях Токіо. Вартість бронювання столика складає від $191 до $264. Уточнювалося, що в цю ціну входить обід із кількох страв. Тепер готель охочіше приваблює туристів.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі