Улюблену українськими туристами країну накриють шторми та снігопади

Шторм на Сардинії, ризик повені у Венеції та снігопади в італійських Альпах – про такі сюрпризи погоди попередив туристів, допущених до країни, національний синоптик Італії Il Meteo.

Всі ці неприємності принесе із собою циклон «Поппеа», який прийде з Північної Атлантики, з холоднішим повітрям, у результаті він принесе із собою «циклонічний вихор», який сформується на ділянці моря між Сардинією та Лігурією. З приходом холодного повітря в Італії очікується «різке зниження температури, більш помітне у північних регіонах» та можливий снігопад в альпійській зоні «до відносно низьких висот протягом цього періоду».

Снігопад очікується в районах Ломбардії та Доломітових Альп, «через сніг, який може випасти в Лівіньо, Мадонна ді Кампільйо, Сольда та Кортіна д’Ампеццо», – повідомили синоптики. Також департамент цивільного захисту Італії оголосив помаранчеву тривогу в регіоні Венето – його причиною стали сильні дощі, зсуви та ризик повеней. Ще шістьом регіонам видано «жовте» попередження про погоду – це Фріулі. Венеція-Джулія, Сицилія та Калабрія.

Поліпшення погоди в Італії обіцяють до п’ятниці. Хоча циклон продовжуватиме циркулювати над Італією, створюючи «ненадійні» умови протягом вихідних.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі