Туристка заплатила великий штраф через дурну помилку на острові Балі

На Балі мандрівниця з Австралії випадково оформила дві візи та заплатила штраф. Одна помилка коштувала їй дві тисячі доларів, повідомляє 7News.

Жінка оформила 30-денну візу, а після закінчення її терміну подала документи на нову замість того, щоб продовжити наявну. У зв’язку з цим в аеропорту співробітник паспортного контролю звинуватив її у порушенні законів Індонезії.

Чоловік вимагає, щоб мандрівниця заплатила по 100 доларів за кожен день незаконного перебування в країні з моменту, коли перший в’їзний документ було анульовано.

Австралійка зазначила, що чоловік почав кричати на неї і грубо вимагав заплатити готівкою: помилка коштувала жінці 2 тисячі доларів.

“Він також сказав, що нам з другом можуть заборонити знову в’їхати на Балі. Гаразд, ми не мали рації, але не треба так поводитися з людьми. Це жахливо засмутило нас”, – уклала туристка і застерегла інших мандрівників від такої помилки.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі