Як правильно відпочивати під час подорожей: 8 робочих способів

Подушка для шиї, маска для сну, вільний одяг, нудна книжка та ще кілька способів заснути під час поїздки – у нашому огляді.

Share

Як заснути в літаку чи поїзді, де немає лежачих місць, в автомобілі чи автобусі? Як взагалі заснути, коли перебуваєш у транспорті, що рухається? До цього потрібно просто підготуватися, навіщо варто відповісти на запитання, що саме заважає вам заснути. Може річ у тому, що вам не світить «ранкова» чашка кави, і це псує настрій? Буває й таке. У цьому випадку просто запасіться напоєм з заздалегідь кофеїном і спокійно засинайте.

Гормон сну

Мелатонін називають “гормоном пітьми”. Вночі він природно виробляється епіфізом, і людина засинає. Однак у деяких людей його виробляється менше, ніж у інших, і варто звернутися по допомогу до БАДів, в яких він міститься. Приймати препарат потрібно заздалегідь – за 2-4 години до сну.

В темряві

Якщо ви противник БАДів, то мелатонін можна добути і природним шляхом – заплющивши очі маскою для сну. Крізь закриті віки світло все одно пробивається, а щільна маска повністю блокує світло. Цього цілком достатньо, щоб мозок погодився — «зараз ніч, можна й подрімати».

Як правильно відпочивати під час подорожей: 8 робочих способів
ALEXEYZHILKIN / FREEPIK

Полегшення для шиї

Ви знали, що відхилення голови всього на 1 сантиметр від вертикального положення збільшує навантаження на шию на 4,5 кілограма? Тепер ви, напевно, зовсім по-іншому подивилися на подушки для шиї, що дозволяють розслабитися м’язам, а вам заснути.

І не протягує

Протяги – звичайна справа в дорозі, які теж часто заважають заснути. Щоб вони вас не відволікали і не нашкодили здоров’ю, запасіться невеликим шарфом і перед сном сховайте під ним найчутливіше місце – шию. Впоратися з цим завданням, до речі, може й подушка для шиї.

Як правильно відпочивати під час подорожей: 8 робочих способів
WAYHOMESTUDIO / FREEPIK

Шум-гам

Якщо найбільше в поїздці вас дратує шум, то для спокійного сну варто скористатися навушниками. У сидячому положенні вони краще, ніж беруші, тому що не травмують вушні канали, які потім можуть хворіти. Можна вибрати модель з активним шумопоглинанням, і ви не почуєте жодного звуку.

READ  Як не боятися літати літаком – діючі поради

Побудь моєю піжамою

Звичайний одяг не годиться для сну – у ньому навіть лежачи на ліжку не виспишся. Це не означає, що перед сном слід переодягнутися в піжаму. Рекомендується підібрати перед поїздкою щось не стисне руху і приємне до тіла, що виглядало б пристойно для громадських місць.

Як правильно відпочивати під час подорожей: 8 робочих способів
LUIS_MOLINERO / FREEPIK

Відверніться

Можливо, вас бадьорить сама подорож. Намагайтеся переключити свої думки на щось інше. Наприклад, почитайте або послухайте якусь нудну книгу або подивіться не менш нудний фільм.

Свіжі новини

Новини по темі