Це пекло на Землі: туристка пожила у фінансовій столиці світу і розповіла про нестерпні умови

Share

“У Нью-Йорку багато суперкрутих речей, але іноді це пекло на землі”, – цитує видання Daily Mail розповідь популярного блогера з TikTok Дани Джайлз, яка пожила у фінансовій столиці світу і розповіла про нестерпні умови. На правах «довгострокової» туристки вона прожила в Нью-Йорку два роки, а потім повернулася і розповіла «всю правду про Нью-Йорк»» або, як заявила блогер, «про речі, якими вона нудьгує, але не може зробити в місті, який є пеклом на Землі».

По-перше, це вартість життя. Витрати на життя у «фінансовій столиці світу» неймовірні, при цьому умови нижчі від середнього. Вартість невеликої квартири більша, ніж більшість людей готова витратити, навіть за наявності сусіда по кімнаті. «Ми із сусідом по кімнаті багато платимо… Майже п’ять тисяч на місяць за квартиру площею 600 квадратних футів». При цьому вона, щоправда, живе “у кращому місці в місті”, в районі Челсі на західній стороні Манхеттену.

Також вона наголосила на «надзвичайній складності» у пошуку квартири — це теж було схоже на «пекло на землі», пов’язане з довгими чергами, торгами, проблемами з комісійними брокерами. І нарешті, у знайденій нерухомості на вас чекають… проблеми з мишами, запевнила вона.

“Ми зв’язалися з керівництвом, вони привели дезінсекторів, і навіть коли вони заповнюють усі нори, щоб миші не могли проникнути всередину, миші продовжують повертатися”, – розповіла блогер.

Інші складові «пекла», це постійний шум, бруд і поспіх.

«Місто дуже гучне і ніби підвищує рівень кортизолу (гормону стресу»). Майже щоразу, коли ти виходиш надвір, чути сирени. До того ж, місто могло бути й чистіше», — пише блогер.

READ  2 міста з найвищою вартістю проживання у світі, що обігнали Нью-Йорк

Свіжі новини

Новини по темі