ТОП-10 найбільш переповнених пляжів світу у 2023 році

Share

У більшості туристів відпустка на море трапляється лише раз на рік. Але часто замість релаксу відпочиваючим доводиться боротися за місце на пляжі. На яких пляжах світу у 2023 році було особливо багатолюдно та галасливо.

Редакція американського видання Florida Panhandle на основі відгуків користувачів на платформі Tripadvisor вивчила завантаження найпопулярніших пляжів у кожній країні.

Результати дослідження виявились цікавими. П’ять із 10 найбільш завантажених пляжів світу знаходяться в Іспанії. Крім того, у першій десятці лише пляжі країн Європи: Франції, Італії, Греції та Кіпру.

ТОА-10 багатолюдних пляжів світу

Найзавантаженішим пляжем у світі названо Кала Агулла (Cala Agulla) на Майорці. Про те, що влітку тут «яблуку нема де впасти», повідомив кожен четвертий турист.

«Тут ви знайдете чудовий білий пісок і кришталево чисту блакитну воду… Але якщо прийдете сюди в розпал сезону, ніде буде покласти рушник. Спостерігали натовпи людей та парасольки, наскільки вистачає око», – написав у відгуку один незадоволений турист.

Другий у списку завантажених ще один представник Іспанії – пляж Левант (Levant Beach) в Салоу. На третьому місці по багатолюдності – Порт Гріммо (Port Grimaud) на Лазурному узбережжі у Франції.

На четвертому рядку пляж Ла Чинта (Spiaggia La Cinta) на Сардинії, знаменитий своїм білим піском і кристально чистою бірюзовою водою.

На п’ятому та шостому місці ще два іспанські пляжі: Кала Гран (Cala Gran) та Кала Домінгос (Cala Domingos) на Майорці.

На сьомому рядку опинився грецький Кукунарієс (Koukounaries Beach) на острові Скіатос. Восьме місце у рейтингу найбільш завантажених користувачі віддали пляжу Блакитна лагуна (Blue Lagoon) на Мальті.

На дев’ятому рядку опинився кіпрський Fig Tree Bay у Протарасі. Замикає ТОП-10 пляж Гранадель (Playa La Granadella) в Іспанії.

READ  В Анталії почалася паніка через новий закон про оренду

Найбільш завантажені пляжі Африки, Азії та Південної Америки

Пляж Вайкікі в Гонолулу, Гаваї вважається найбільш завантаженим пляжем у США, а Byron Bay – в Австралії.

У Домініканській Республіці найжвавішим пляжем є Playa Publica Dominicus у Байяїбі.

Playa La Entrega на західному узбережжі Мексики названо найзавантаженішим пляжем на всьому північноамериканському континенті. У Південній Америці перше місце за завантаженістю біля пляжу Playa Grande в колумбійському містечку Таганга.

Пляж Кеп (Kep Beach) у Камбоджі названий найбагатшим пляжем в Азії. А пляж Перейбер (Pereybere Beach) на Маврикії – найжвавіший пляж Африки, на думку туристів.

Свіжі новини

Новини по темі