Європа

Просто неможливо подорожувати Європою і не бути враженим її природною красою, епічною історією та сліпучим мистецьким і кулінарним розмаїттям.

Обов'язкові для відвідування визначні пам'ятки вашого маршруту

Найкрасивіші готелі світу: топ-20 найкращих місць для відпочинку

Щоб ваша подорож пройшла незабутньо, важливо відчувати комфорт під час перебування на курорті. Тому важливо відповідально підійти до вибору апартаментів, звертаючи увагу на сервіс,...

Відпочинок на Кіпрі в 2024 році: що потрібно знати про ціни, місцеві готелі, пляжі та екскурсії

Острів Кіпр знаходиться в східній частині Середземного моря. Це ідеальне місце, де можна поєднати пляжний відпочинок із екскурсійним. Розповідаємо, про що потрібно знати, якщо...

Відпочинок в Чорногорії в 2024 році: що потрібно знати про ціни, готелі, пам’ятки та розваги

Чорногорія на карті світу займає західний край Балканського півострова. Це найменша за площею та населенням слов'янська держава, але відпочивати тут сподобається і любителям позасмагати,...

Останні новини з Європи

ТОП-10 найбільш переповнених пляжів світу у 2023 році

У більшості туристів відпустка на море трапляється лише раз на рік. Але часто замість релаксу відпочиваючим доводиться боротися за місце на пляжі. На яких...

Відкрийте Чарівництво Європи: Туризм з “Турист” – Огляди, Напрями та Нові Відкриття

Ласкаво просимо до серця культури, мистецтва та історії – у захоплюючий світ туризму в Європі з порталом “Турист”. Подорожуйте разом з нами, досліджуючи великі огляди, захоплюючі напрямки та створюючи свої власні історії в цьому унікальному куточку світу.

Розкішні Огляди Міст та Природи

Від великих столиць до відокремлених прибережних куточків – наші огляди дозволять вам поринути у атмосферу європейських міст та природних чудес. Відкрийте для себе велич Парижа, красу Альп та багатогранність історії в кожному куточку Європи.

Унікальні Туристичні Напрями

“Турист” пропонує унікальні туристичні маршрути, які переносять вас у відокремлені місця, де кожен куточок приховує свою історію та красу. Від подорожей винними долинами до пригод у старовинних замках – кожен тур у Європі – це нове відкриття.

Досвідчений Туризм з “Турист”

Чи плануєте свою наступну пригоду в Європі? Наші експертні поради допоможуть вам з вибором найкращих маршрутів, готелів та ресторанів. “Турист” – ваш провідник у світ дивовижних вражень у Європі.

Подорожуйте з Натхненням

Європа – це не просто туристичне спрямування, це джерело натхнення. Мандруйте з нами і створюйте свої власні історії в цьому захоплюючому куточку планети. Подаруйте собі можливість відкрити для себе чари туризму в Європі з “Турист”. 🌍✈️🏰”